Tabele

Grupa A

Poz.DrużynaPKTRMWPWSPSW/PPkt WPkt PMałe pkt
14220414.00113901.256
23211331.001221141.070
32202140.25811120.723

Grupa B

Poz.DrużynaPKTRMWPWSPSW/PPkt WPkt PMałe pkt
14220414.00107941.138
23211321.50110871.264
32202040.00641000.640

Grupa C

Poz.DrużynaPKTRMWPWSPSW/PPkt WPkt PMałe pkt
14220400.00100621.613
23211221.0084741.135
32202040.00521000.520

Grupa D

Poz.DrużynaPKTRMWPWSPSW/PPkt WPkt PMałe pkt
16330616.001581311.206
25321522.501821391.309
34312240.501251320.947
43303060.001121750.640

Mecze

AMP Półfinał D

DataMeczCzas/WynikMiejsce spotkania

Drużyny

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku-Białej

Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku-Białej

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

Politechnika Częstochowska

Politechnika Częstochowska

Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Opolski

Uniwersytet Opolski

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Ranking

AMP 2017 półfinał D

ZawodnikDrużynaAsyAtakBlokPunkty
polAdam KowalskiPolitechnika Częstochowska0000
Adam LewandowskiPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Adam SzymczakUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Adrian KędraUniwersytet Śląski w Katowicach210214
Aleksander BocianowskiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0101
polAleksander NiczkePolitechnika Częstochowska313218
Aleksander ParcejUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0101
Andrzej MajchrowskiUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0404
Andrzej SiwiecPolitechnika Wrocławska323026
Andrzej ZyskaUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Arkadiusz LuberPolitechnika Wrocławska0000
Artur GromelskiAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej212115
Artur WojciechowskiPolitechnika Wrocławska821130
Bartosz BernatAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0516
Bartosz GradAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej1102
Bartosz PełkaUniwersytet Wrocławski0224
Bartosz SkolimowskiUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach014317
Bartosz SłaboszUniwersytet Wrocławski0000
Bartosz WiśniewskiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu313016
Bartosz WojtalAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0202
Bartosz ZielińskiPolitechnika Częstochowska0000
Bartłomiej DoroszAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej35412
polBartłomiej JanusPolitechnika Częstochowska25512
Bartłomiej LisickiUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach213116
Bartłomiej ZiomekPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu0000
Benedykt HaikPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie0000
Błażej PodleśnyUniwersytet Śląski w Katowicach0000
Damian KogutAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie849360
polDamian ZygmuntPolitechnika Częstochowska09918
Daniel ZychUniwersytet Śląski w Katowicach145450
Dariusz TkaczukAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu220224
Dariusz ŻyłaUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0000
Dawid OgórekUniwersytet Śląski w Katowicach0000
Dawid ZimochPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie1809
polDominik MiarkaPolitechnika Częstochowska427435
Dorian KowalczykPolitechnika Wrocławska66214
Emil OmastaUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Eryk KucharskiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0000
Grzegorz CharytoniukPolitechnika Wrocławska1001
Grzegorz KoclęgaAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0538
Grzegorz ŁataPolitechnika Śląska w Gliwicach0729
Hubert BoguśPolitechnika Częstochowska0000
Hubert ZawiejaUniwersytet Wrocławski0202
Ilia KuzniecowAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0000
Jakub DąbrowskiPolitechnika Wrocławska1719
Jakub KaprońUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach422329
Jakub KawalecUniwersytet Opolski0000
Jakub MrózUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Jakub OwczarekPolitechnika Częstochowska0000
Jakub SenftlebenUniwersytet Wrocławski0415
Jakub TomczykUniwersytet Opolski0000
Jakub WaszakAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu75113
Jakub WojdaUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0011
Janusz HajdukUniwersytet Śląski w Katowicach019221
Jarosław MuchaPolitechnika Częstochowska111315
Jarosław SularzPolitechnika Wrocławska211013
Jędrzej JasielskiPolitechnika Wrocławska27918
Jędrzej LachPolitechnika Śląska w Gliwicach1001
Kacper DąbrowskiUniwersytet Opolski313218
Kacper LedwońPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu224228
Kacper OliwaUniwersytet Wrocławski2013
Kacper PolakUniwersytet Opolski0011
Kacper RomaniukUniwersytet Wrocławski224026
Kacper SmolińskiUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach219627
polKacper StelmachGKS Katowice416020
polKajetan MarekAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej0000
Kamil GromadzkiPolitechnika Częstochowska1034
Kamil MarzecUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu4509
Kamil WursztAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0325
Kamil ŁukaszUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0101
Karol ŻakowiczUniwersytet Opolski2002
polKonrad BuczekPolitechnika Częstochowska0202
Konrad GawłowskiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0628
Kornel PrzystałPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Kornel RadeckiUniwersytet Opolski0325
Krzysztof BrzegowyAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu1001
Krzysztof CzekałaPolitechnika Śląska w Gliwicach1708
Krzysztof JankoUniwersytet Śląski w Katowicach18110
Krzysztof PolaninPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie0000
Krzysztof ZabielnyUniwersytet Śląski w Katowicach2417
Maciej BieszczadUniwersytet Wrocławski1506
Maciej FąferkoUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu021021
Maciej JanikowskiUniwersytet Śląski w Katowicach112417
Maciej JastrzębskiAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0000
Maciej LiniewskiPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie0516
Maciej MuszyńskiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu517426
Maciej PiotrowskiPolitechnika Śląska w Gliwicach1102
polMaciej SkowrońskiAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej420219
Maciej SzecówkaPolitechnika Częstochowska1405
Marcin AdamczykUniwersytet Opolski1405
Marcin KalińskiUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Marcin KempaAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0000
Marcin SałackiPolitechnika Częstochowska0000
Marcin SzwedoPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie1102
Marek TymoczkoUniwersytet Wrocławski19212
Mateusz BeraAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie19616
Mateusz DerdaPolitechnika Częstochowska0000
Mateusz GajdaPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Mateusz MichalecAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej25310
Mateusz ZawalskiAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie616224
Mateusz ŁataUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0224
Mateusz ŚnieżekAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej98017
Michał BordoszewskiPolitechnika Śląska w Gliwicach219627
Michał DudekUniwersytet Śląski w Katowicach0000
Michał KalinowskiUniwersytet Śląski w Katowicach0000
Michał KokotUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0202
Michał MajUniwersytet Wrocławski0000
Michał PiwowarUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Michał SzopaUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0202
Michał SzutaUniwersytet Wrocławski1236
Michał WoźniakAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej06612
polMikołaj GrobelnyUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach419427
Mikołaj SkotarekAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej319123
Mikołaj ZawadaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu226937
Mirosław MarnyPolitechnika Śląska w Gliwicach240143
Miłosz ZasłonkaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu114520
Oleksandr SamoiliukUniwersytet Opolski118221
Oskar GajewskiPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie1405
Oskar UłamekAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie1809
Patryk GosztyłaAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0437
Patryk JaśkiewiczPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie0202
Patryk LutyUniwersytet Wrocławski0000
Patryk MichalczykPolitechnika Wrocławska0606
Paweł DzidoPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Paweł FilipowiczAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie0000
Paweł ForajterUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Paweł RajskiUniwersytet Opolski313117
Paweł ŁagodzińskiPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Paweł ŻelińskiPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu416626
Piotr AdamczykUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu0000
Piotr OrzechowskiPolitechnika Wrocławska0000
Piotr ParuselUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu311519
Piotr StaszewskiUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu19010
Piotr WiktorUniwersytet Opolski0437
Przemysław GepfertPolitechnika Śląska w Gliwicach0000
Radosław EjmeUniwersytet Wrocławski45211
Radosław KisełaUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach3407
Radosław MetryckiPolitechnika Śląska w Gliwicach1449
Radosław PąpkaUniwersytet Śląski w Katowicach3216
Rafał ChrząszczUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0000
Rafał DrelaAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu1102
polRafał SzymuraPolitechnika Częstochowska212115
Rafał TomczykUniwersytet Śląski w Katowicach012618
Robert AndrulewiczPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu217928
Sebastian BednarekUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach0628
Sebastian TurekPolitechnika Śląska w Gliwicach746151
polStanisław WawrzyńczykPolitechnika Częstochowska215421
Szczepan CzerwińskiAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej222327
Szymon PyzikAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu0000
Szymon SkupieńPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu1001
Szymon ZamszynPolitechnika Wrocławska0000
Sławomir KwaśnyPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu1129545
Tomasz BenesAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu314118
Tomasz BłaszczokPolitechnika Śląska w Gliwicach2125
Tomasz JurczyńskiPolitechnika Wrocławska0213
polTomasz KowalskiPolitechnika Częstochowska1326
Tomasz KryńskiAkademia im. Jana Długosza w Częstochowie942758
polTomasz PiotrowskiAkademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej719228
Tomasz WierzbickiAkademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu510116
Witold GalińskiPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu1001
Wojciech CieślarPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie1416
Wojciech JeziorPolitechnika Wrocławska012719
Wojciech SzpitolPolitechnika Śląska w Gliwicach021526
Łukasz UsowiczPolitechnika Częstochowska214016
Łukasz WawrzyńczykPolitechnika Śląska w Gliwicach0404
Łukasz WysockiPolitechnika Śląska w Gliwicach014721
Łukasz ZychPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie0516

AMP

Inline
Inline