Kogo powołalibyście do kadry na miejscu trenera Antigi?

Otagowany: 

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 10 (of 10 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #3889 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    W tym roku naszych reprezentantów czeka trudny bój na arenie międzynarodowej. Najpierw Liga Światowa, potem Puchar Świata, a na końcu Mistrzostwa Europy. Sezon będzie trudny i bardzo długi…

    Jak myślicie kto pojawi się w tym sezonie w naszej kadrze? Kogo chcielibyście widzieć w drużynie? A kogo nie?

    #3923 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ja to bym chciała, żeby Mariusz Wlazły został! ale pewnie go nie będzie:( więc nie wiem kto na jego miejsce… może Bartman? Konarskiego na razie nie widzę, bo jest po kontuzji i całkowicie bez formy. No i fajnie by było gdyby wrócił Kurek:)

    #3925 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Szczerze mówiąc nie wiem jaką formę prezentuje teraz Bartman, bo nie śledzę jego poczynań regularnie. Ale jeśli jest w formie to reprezentacji z pewnością się przyda. Z Konarskim jeszcze nic nie wiadomo, teraz nie ma formy, ale może ją złapie przed sezonem reprezentacyjnym. Grzesiek Bociek na pewno nie zagra, ze względu na chorobę. Więc kto nam jeszcze zostaje jako atakujący? Witczak. Ale on mnie jakoś nie przekonuje. No i oprócz niego mamy szereg młodych chłopaków, tylko pytanie: czy oni poradziliby sobie na arenie międzynarodowej? W końcu dopiero w tym sezonie ci młodzi grają cały czas.

    #3926 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    No tak, trudno teraz wybrać atakującego. Nie ma zawodnika, który byłby numerem 1 w reprezentacji. Może faktycznie trzeba dać szansę młodym. Niech się ogrywają w LŚ, a potem niech występują w Pucharze Świata. Ale chyba najlepiej by było gdybyśmy mieli jednego doświadczonego atakującego, który w trudnym momencie wyprowadzi nas z opresji i jednego młodego, który jest pełen siatkarskiej fantazji:)

    #3934 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Trenerzy Antiga i Blain udowodnili, że mieszanka doświadczenia z młodością to znakomite połączenie. Myślę, że warto tę taktykę stosować w dalszym ciągu. Wydaje mi się, że pewni na swoich pozycjach są jedynie:

    – środkowi: Nowakowski, Kłos

    – rozgrywający: Drzyzga

    – libero: Zatorski

    – przyjmujący: Mika, Kubiak

    Jak dla mnie reszta to wielka niewiadoma…

    #3939 Reply

    mckolt
    Participant
    Liczba postów: 15
    Widz

    Jeszcze chyba za wcześnie na takie dywagacje, bo wielu zawodników złapie formę dopiero na play-offy i wtedy będziemy mogli obstawiać kto pojawi się w kadrze. Póki co to jest strzelanie w ciemno.

    #3940 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Może i strzelanie w ciemno:P Ale możemy przynajmniej pospekulować i napisać kogo co wymarzymy w kadrze:)

    #4046 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Jako atakujący Kurek być może da nam więcej niż w roli przyjmującego. Pamiętam jednak, że zmiana pozycji nie jest łatwa. No i nie zawsze się udaje – mówi Stephane Antiga

    Cieszę się, że Bartek wróci do reprezentacji. Przestawienie go na atak to moim zdaniem dobry pomysł, bo póki co nie mamy nikogo kto z powodzeniem przejąłby pałeczkę po Mariuszu Wlazłym.

    #4064 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Oby tylko Kurek w tym roku złapał dobrą formę! Od niego może wiele zależeć:) Dalej cisza o Bartmanie? Nie wiadomo czy Antiga z nim rozmawiał odnośnie powołania do kadrę?

    #4295 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Skład Polaków na LŚ:) Zobaczymy kogo wybierze Antiga.
    Rozgrywający:

    Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów)

    Michał Kędzierski (Cerrad Czarni Radom)

    Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)

    Grzegorz Pająk (Effector Kielce)

     

    Atakujący:

    Bartłomiej Bołądź (Cerrad Czarni Radom)

    Jakub Jarosz (Transfer Bydgoszcz)

    Dawid Konarski (Asseco Resovia Rzeszów)

    Szymon Romać (Cuprum Lubin)

     

    Środkowi:

    Mateusz Bieniek (Effector Kielce)

    Wojciech Grzyb (Lotos Trefl Gdańsk)

    Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów)

    Marcin Możdżonek (Halkbank Ankara)

    Piotr Nowakowski (Asseco Resovia Rzeszów)

    Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)

     

    Przyjmujący:

    Bartosz Bednorz (Indykpol AZS Olsztyn)

    Rafał Buszek (Asseco Resovia Rzeszów)

    Michał Kubiak (Halkbank Ankara)

    Bartosz Kurek (Cucine Lube Banca Treia)

    Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk)

    Artur Szalpuk (AZS Politechnika Warszawska)

    Aleksander Śliwka (AZS Politechnika Warszawska)

    Marcin Waliński (Transfer Bydgoszcz)

     

    Libero:

    Piotr Gacek (Lotos Trefl Gdańsk)

    Damian Wojtaszek (Jastrzębski Węgiel)

    Paweł Zatorski (Zaksa Kędzierzyn-Koźle)

     

    Brakuje mi tu jednego nazwiska: Michał Filip…

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 10 (of 10 total)
Odpowiedz do: Reply #3925 in Kogo powołalibyście do kadry na miejscu trenera Antigi?
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl