SKRA-ZAKSA

  • This topic has 6 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated temu by Alehandra.
Wyświetlono 1 postów - 1 przez 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #4036 Reply
    Alehandra
    Keymaster

    Szykuje się siatkarska wojna. Pierwszy mecz w Kędzierzynie-Koźlu 25 lutego o 18:00, rewanż w Bełchatowie 28 lutego o 17:30. Kto będzie górą w tym starciu?

    #4039 Reply
    mckolt
    Participant

    Tu będzie bardzo ciekawie, aż trudno przewidzieć wyniki meczów. Ale jednak w obydwóch meczach obstawiam wygraną Skry, trzeciego meczu już nie będzie.

    #4042 Reply
    Fionka
    Participant

    I będzie transmisja na Polsat Sport – przynajmniej tyle. Zapowiada się ciekawe widowisko:) ZAKSA trochę odżyła po fatalnym początku sezonu, ale czy da radę pokonać MISTRZA?:D Wydaje mi się, że jednak Skra wygra, ale mecze mogę być zacięte.

    #4048 Reply
    Alehandra
    Keymaster

    Fionka, to prawda. ZAKSA pod koniec sezonu prezentowała się o niebo lepiej niż na początku. Jedno jest pewne – to drużyna nieobliczalna, bo może zagrać fantastyczny może, ale również może zagrać tragicznie. W fazie zasadniczej Skra wygrała u siebie 3-0, ale przegrała w Kędzierzynie-Koźlu 0-3. Te wyniki pokazują, że nie można być pewnym, która drużyna awansuje dalej. Oj, będzie ciekawie.

    #4065 Reply
    Fionka
    Participant

    No i 3-0 dla Skry! Takiego wyniku się nie spodziewałam. Skra normalnie zmiotła ZAKSĘ. Liczę, że w rewanżu kędzierzynianie pokażą coś więcej poza tymi nieudanymi przyjęciami:P Życzę Lucasowi, żeby się odbudował, bo to co robił w tym meczu wołało o pomstę do nieba:D

    #4078 Reply
    Alehandra
    Keymaster

    Skra zagrała bardzo dobrze, dwa równe spotkania. Oba wygrane po 3:0. ZAKSA nie sprostała zadaniu. To chyba ich najgorszy sezon od kilku lat.

    #4080 Reply
    Fionka
    Participant

    Coś czuję, że po sezonie w ZAKSIE dojdzie do wielu transferów… A pierwszy do odstrzału będzie trener.

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 7 (of 7 total)
Odpowiedz do: Reply #4039 in SKRA-ZAKSA
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl