Dołącz do naszej drużyny!

Interesujesz się siatkówką, masz lekkie pióro a znajomość języka polskiego nie jest Ci obca? Napisz i dołącz do naszej drużyny!

Serwis siatkarsko.pl poszukuje kibiców siatkówki, którzy będą współtworzyć stronę o siatkówce. Jeśli więc interesujesz się siatkówką, a pisanie nie sprawia Ci problemu, zgłoś się do nas.Otrzymasz możliwość pisania tekstów o tematyce siatkarskiej:

  • relacji
  • informacji
  • felietonów
  • artykułów
Nie jesteś po studiach dziennikarskich lub polonistycznych?
Nie przejmuj się – każdy od czegoś musi zacząć! Przed publikacją sprawdzimy Twój tekst pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, stylistycznych czy merytorycznych.

Co oferujemy w zamian?

Możliwość rozwijania swoich umiejętności dziennikarskich oraz poszerzania wiedzy o siatkówce, a także przyjemność z tworzenia i rozwijania serwisu siatkarsko.pl. Każdy Twój tekst lub zdjęcie, będzie podpisane Twoim nazwiskiem, więc możesz pochwalić się znajomym!

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Nic prostszego! Po prostu wyślij swój tekst na adres: [email protected] i czekaj. Na pewno się odezwiemy.

Jak powinien wyglądać artykuł?

Artykuł powinien zawierać tytuł i wyraźnie oznaczony lead, mile widziane będą również śródtytuły. Pod artykułem należy się podpisać (imię i nazwisko). Teksty należy przesyłać w pliku Worda. Jeśli chcesz, możesz wysyłać również zdjęcia – jedynie z imieniem i nazwiskiem autora.

UWAGA!!!

Osoba przesyłająca plik zaświadcza, iż tekst został napisany samodzielnie i nie zawiera części lub całości pracy innego autora. Osoba przesyłająca zdjęcie zaświadcza, iż zostało ono wykonane samodzielnie lub autor zdjęcia zgodził się na jego publikację w serwisie. Osoba przesyłająca tekst lub zdjęcie zaświadcza, iż przesłane materiały nie naruszają praw autorskich.
Pamiętaj:

  • Serwis siatkarsko.pl nie płaci za nadsyłane materiały.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do korekty artykułu, jeśli zawiera błędy.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany tytułu artykułu, jeśli tytułu okaże się za długi lub nietrafiony.
  • Przesłanie artykułu lub zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację w serwisie.

Wyślij plik Wyślij tekst

Back to top button
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Close
Close