AMP

Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał D

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...

Punkt, set, mecz, GO!

Czterodniowe zmagania usportowionej części akademickiej społeczności zbliżają się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend (30.03 – 02.04) odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał D. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (ul. Bogucicka 3) oraz na hali Ośrodka Sportowego Kolejarz (ul. Alfreda 1, Katowice) o tytuł zwycięzcy walczyć będzie 13 drużyn z południowo-zachodniej części Polski. Pierwszy set już w piątek o godzinie 8:30.

Ambasadorem organizowanych przez Klub Uczelniany AZS UE Katowice Mistrzostw jest w tym roku Piotr Gruszka – 450-cio krotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, Wicemistrz Świata 2006, Mistrz Europy 2009, MVP Mistrzostw Europy 2009, Brązowy Medalista Mistrzostw Europy 2011. Zaproszenie na AMP, od samego Mistrza, można zobaczyć na naszym fanpage.

Zapraszamy do śledzenia wyników z rozgrywek na żywo na stronie portalu Siatkarsko.pl, które udzieliło naszemu wydarzeniu patronatu medialnego oraz utworzyło podstronę internetową specjalnie dla naszego wydarzenia. Patronatu honorowego udzielił nam m.in. Prezydent Miasta Katowice, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach.

Wstęp jest wolny, dlatego wszystkich fanów tego pięknego sportu zapraszamy do kibicowania młodym, ale jakże uzdolnionym studentom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Siatkarsko.pl