Hala Tauron Kraków arena – gdzie zaparkować ?

 • This topic has 4 odpowiedzi, 4 głosy, and was last updated , 2 tygodni temu by erennyRem.
Wyświetlono 1 postów - 1 przez 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #5966 Reply

  Tidex
  Participant
  Liczba postów: 8
  Żółtodziób

  Witam,

  4 Lipca wybieram się na Ligę światowa do Krakowa, mecz Polska – USA. Zależy mi na szybkim wyjeździe z Krakowa po meczu a nie kilkugodzinne stanie w korku na wyjeździe. Orientujecie się gdzie można zaparkować w okolicy ? Czy może zaryzykować i wjechać na parking Areny? Jakie są ceny parkingu ?

  #5974 Reply

  Alehandra
  Keymaster
  Liczba postów: 138
  Fanatyk

  Jak chcesz szybko wyjechać to na pewno nie wjeżdżaj na parking Areny. W sumie parking ma 1370 miejsc, więc jest dość duży. Ale nie wyjedziesz stamtąd szybko. Nie wiem czy ceny parkingu są ustalane na konkretne imprezy czy są stałe, ale ostatnio gdy były mecze hokejowe to parking kosztował 30 zł. Chyba na halę najlepiej dojechać komunikacją miejską.

  #5989 Reply

  mckolt
  Participant
  Liczba postów: 15
  Widz

  Słyszałem, że parkując na parkingu M1 koło hali pobierali opłaty za postój 50 zł , chyba, że się kupiło coś u nich za 30 zł. Nie wiem jak sprawa wygląda teraz. Swojego czasu było trochę o tym głośno bo podobno nie dawali żadnego pokwitowania za parking, tak jak by sobie to nagle wymyślili i zaczęli zbierać opłaty (nie wiem na ile w tym prawdy). Także odradzam parking w M1 chyba że zamierzasz przy okazji coś kupić albo się coś do tej pory zmieniło 😉

   

  #6033 Reply

  Alehandra
  Keymaster
  Liczba postów: 138
  Fanatyk

  Koło M1 jest stare studio TVP, tam jest spory parking i z tego co pamiętam nie ma rogatek. Więc może tam warto zaparkować?

  #10344 Reply

  Kovacs
  Participant
  Liczba postów: 15
  Widz

  Jeśli parkujecie to darujcie sobie parking w hali w podziemiach. 30zł to zdzierstwo. Dodatkowo parking przy centrum handlowym M1 w dni imprez też jest na rampe i przy wyjeździe trzeba zapłacić 30zł lub pokazać paragon na taką kwotę. Podobnie pewnie jest z Kraków Plazą. Proponuję zaparkować w Hucie wydać 2zł na bilet tramwajowy i 5min dojechać pod halę..

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 5 (of 5 total)
Odpowiedz do: Hala Tauron Kraków arena – gdzie zaparkować ?
Twoja informacja:
Back to top button
Siatkarsko.pl