Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2015

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 10 (of 10 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #7038 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    13. edycja turnieju odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia w Toruniu. Będzie to ostatni sprawdzian dla Polaków przed wrześniowym Pucharem Świata. W turnieju wezmą udział reprezentacje Polski, Francji, Iranu i Japonii.

    Terminarz:

    22 sierpnia (sobota)

    POLSKA – Japonia godz. 18:00

    Iran – Francja godz. 20:30

    23 sierpnia (niedziela)

    POLSKA – Iran godz. 17:00

    Japonia – Francja godz. 19:30

    24 sierpnia (poniedziałek)

    POLSKA – Francja godz. 18:00

    Iran – Japonia godz. 20:30

    #7097 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Jest znany skład Iranu 🙂 skład mocny, podobnie jak w LŚ 🙂

    Rozgrywający: Mir Saeid Marouflakrani (Zenit Kazań), Mehdi Mahdavi (Mizan Mashhad)
    Atakujący: Amir Ghafour (Matin Varamin), Shahram Mahmoudi (Shahrdari Urmia)
    Środkowi: Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (Paykan Teheran), Adel Gholami (Mizan Mashhad), Saman Faezi (Paykan Teheran), Mohammad Hassan Senobar (Shahrdari Tabriz)
    Przyjmujący: Mojtaba Mirzajanpour (Paykan Teheran), Milad Ebadipour (Shahrdari Urmia), Farhad Ghaemi (Paykan Teheran), Mohammad Javad Manavinejad (Paykan Teheran)
    Libero: Mahdi Marandi (Shahrdari Tabriz), Abdolreza Alizadeh (Shahrdari Urmia)

    #7276 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Skład Francuzów na MHJW

    Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Yoann Jaumel, Toafa Takaniko, Pierre Pujol
    Atakujący: Antonin Rouzier, Mory Sidibe, Thibault Rossard
    Przyjmujący: Earvin Ngapeth, Nicolas Marechal, Trevor Clevenot, Kevin Tillie, Julien Lyneel
    Środkowi: Jonas Aguenier, Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Franck Lafitte, Henry Médéric, Quentin Jouffroy
    Libero: Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard

    #7283 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Francuzi będą mieć mocny skład tak jak w Rio 🙂 no i Lyneel w końcu na swojej nominalnej pozycji, tak jak powinno być. Może go wreszcie zobaczymy w akcji 🙂 aaa no i będzie okazja do rewanżu za przegrany półfinał LŚ 😛

    #7291 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    No ja również jestem ciekawy Lyneela, bo szczerze mówiąc nie widziałam go jeszcze w akcji na żywo 😛 tzn w tv, akurat nie oglądałam żadnego meczu z jego udziałem… I don’t know why…

    #7469 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Podczas Memoriału będzie można odwiedzić siatkarskie „muzeum”.

    – Będą aż trzy puchary za Mistrzostwo Świata Polaków. Ciekawa historia, bo puchar z Meksyku jest zdublowany. Będą wszystkie medale, jakie w historii zdobywały polskie siatkarki i siatkarze. Przyjadą wszystkie koszulki reprezentacji od lat 70. aż do współczesnych. Podobnie ze zdjęciami zespołu narodowego. Będzie dużo atrakcyjnych, szalonych wręcz rzeczy dla kibiców – zapowiada Grzegorz Szewczyk.

    Bardzo dobry pomysł, szczególnie dla kibiców.

    #7500 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    OOo takie zdjęcie z medalami to ja bym chciała:) Ciakawe o jakich szalonych rzeczach mówił Szewczyk:P Jakieś konkursy?

    #7799 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Czy Memoriał będzie tylko na Polsacie Sport czy też na Polsacie Sport News? Jadę do siostry na weekend, a ona nie ma Polsatu Sport 😛

    #7800 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Program telewizyjny się kłania – wystarczy sprawdzić. 

    #7856 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    No i sprawdziłem i nie ma… Czy taki turniej nie powinien być transmitowany na ogólnodostępnym kanale Polsat Sport News? Na necie większość transmisji się tnie.

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 10 (of 10 total)
Odpowiedz do: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2015
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl