Puchar Świata 2015

  • This topic has 10 odpowiedzi, 4 głosy, and was last updated 8 Rok temu by kurek.
Wyświetlono 1 postów - 1 przez 11 (of 11 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #8126 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Polacy pierwszy mecz zagrają 9 września o 11:40 przeciwko Turcji. Jak obstawiacie? Ja myślę, że na „dzień dobry” będzie 3:0 dla nas.

    #8140 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Pomyliłeś kolego, Turcja nie zagra w Pucharze Świata. W pierwszym meczu Polacy zagrają przeciwko Tunezji. Myślę, że nie powinno być najmniejszych problemów z pokonaniem tego zespołu.

    #8152 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Oj tak, mój błąd. Tunezja miała być oczywiście. Jeszcze jest trochę czasu do Pucharu Swiata, ale chyba nie wszyscy trenerzy podali składy drużyn? W reprezentacji Rosji jest kilka zaskoczeń, przynajmniej dla mnie. Na ataku pownienen być Pawłow – on w LŚ przynajmniej jakoś grał. No i Spiridonow – już chyba Sawin byłby lepszy…

    #8187 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Z Tunezją wygramy szybko 3:0 do 15 w każdym secie 🙂 albo i lepiej. No trzeba przyznać, że Alekno porobiłi kilka zmian w skladzie na PŚ w porównaniu z tym składem na LŚ. Zastanawiam się czy za Spiridonowa nie byłby lepszy Biriukow albo tak jak mówisz Sawin. Gość pewnie znowu zrobi coś głupiego i prowokującego. Obyśmy ich zlali na 3:0 🙂

    #8326 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    To już jutro!! Juz nie mogę się doczkeać 🙂 brakuje mi meczów naszych Panów 🙂

    #8328 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Argentyna wygrywa z Iranem 3:1! Nieźle! W życiu bym nie powiedział, że Irańczycy z nimi przegrają.

    #8339 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Polacy zgodnie z planem 3:0 pokonują Tunezję, choć do połowy trzeciego seta gra toczyła się punkt za punkt. Dobrze, że trener Antiga robił dużo zmian i dał poczuć boisko prawie wszystkim zawodnikom. Szkoda, że Szalpuk nie pograł dłużej. Jutro będzie ciekawy i trudny mecz z Rosją. Jak obstawiacie? Moim zdaniem 3:2 dla nas.

    #8357 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    OW ow OW co to był za mecz!!! Świetny!!! Genialne obrony, ataki, zagrywki, bloki. Prawdziwa uczta dla fanów siatkówki:) A Kurek dzisiaj super mecz, Buszek też nieźle cisnął z zagrywki. I plus dla Michała Kubiaka za bardzo dobrą zmianę i te kiwki na opadający rosyjski blok – miodzio:)

    #8581 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Ja nawet nie mam kiedy meczów oglądać… Jedynie to jakieś powtórki wieczorami i w radiu coś słucham. Ale wczorajszy mecz z Australią pokazał, że nasi panowie potrafią mocno serwowować, 13 punktów z zagrywki w trzysetowym pojedynku to naprawdę wyczyn!

    #11259 Reply

    kurek
    Participant
    Liczba postów: 10
    Żółtodziób

    ok super gdyby nie fakt że przeciwnikiem była Australia

    #11260 Reply

    kurek
    Participant
    Liczba postów: 10
    Żółtodziób

    Jednak nic tak nie rozpala serc polskich kibiców jak zlanie Rosjan

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 11 (of 11 total)
Odpowiedz do: Puchar Świata 2015
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl