Transfery na sezon 2016/2017

  • This topic has 1 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated Teraz by heliumUL.
Wyświetlono 1 postów - 1 przez 2 (of 2 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #11261 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 137
    Fanatyk

    >>>Transfery na sezon 2019/2020 zobacz tu<<<

    Transfery na sezon 2016/2017

    PLUSLIGA

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
    Przychodzą: Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Aleksander Maziarz (Stal Nysa)
    Odchodzą: Jurij Gladyr, Krzysztof Rejno (MKS Będzin)
    Być może?:

    Asseco Resovia Rzeszów
    Przychodzą: Marko Ivović (Biełgorie Biełgorod), Mateusz Masłowski (SMS Spała), John Gordon Perrin (LPR Volley Piacenza), Gavin Schmitt (Funvic Taubate), Thibault Rossard (Arago de Sete), Bartłomiej Lemański (AZS Politechnika Warszawska), Marcin Możdżonek (Cuprum Lubin), Dominik Depowski (KS AGH Kraków)
    Odchodzą: Bartosz Kurek (JT Hiroszima Thunders), Nikolay Penchev (PGE Skra Bełchatów), Julien Lyneel (CMC Ravenna), Dominik Witczak (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Russell Holmes, Aleksander Śliwka ( wyp. Indykpol AZS Olsztyn), Krzysztof Ignaczak, Olieg Achrem (Halkbank Ankara), Łukasz Perłowski (Espadon Szczecin), Dmytro Paszycki (Lotos Trefl Gdańsk)
    Być może?:

    PGE Skra Bełchatów
    Przychodzą: Bartosz Bednorz (Indykpol AZS Olsztyn), Artur Szalpuk (Cerrad Czarni Radom), Nikolay Penchev (Asseco Resovia Rzeszów), Drazen Luburić (LPR Volley Piacenza)
    Odchodzą: Facundo Conte (Shanghai Weibo), Israel Rodriguez, Nicolas Marechal (Büyük Belediyesi Stambuł), Marcel Gromadowski (Łuczniczka Bydgoszcz), Andrzej Wrona (AZS Politechnika Warszawska)
    Być może?: Milan Katić (Galatasaray Stambuł), Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia Rzeszów)

    Lotos Trefl Gdańsk
    Przychodzą: Michal Masny (Jastrzębski Węgiel), Szymon Romać (Cuprum Lubin), Fabian Majcherski (młoda liga Lotos Trefl Gdańsk), Bartosz Pietruczuk (Espadon Szczecin), Dmytro Paszycki (Asseco Resovia Rzeszów)
    Odchodzą: Sebastian Schwarz (Kuzbass Kemerowo), Murphy Troy (Lokomotiv Nowosybirsk), Marco Falaschi (GKS Katowice), Mateusz Czunkiewicz (Łuczniczka Bydgoszcz), Artur Ratajczak (MKS Będzin), Karol Behrendt
    Być może?:

    MKS Cuprum Lubin
    Przychodzą: Piotr Hain (Jastrzębski Węgiel), Rafail Kumentakis (CMC Ravenna), Igor Grobelny (Cerrad Czarni Radom)
    Odchodzą: Szymon Romać (Lotos Trefl Gdańsk), Marcin Możdżonek (Asseco Resovia Rzeszów), Wojciech Włodarczyk (Indykpol AZS Olsztyn)
    Być może?:

    Cerrad Czarni Radom
    Przychodzą: Jakub Ziobrowski (SMS Spała), David Smith (Tours VB), Łukasz Wiese (Łuczniczka Bydgoszcz), Dustin Watten (AS Cannes), Piotr Filipowicz (młoda liga Cerrad Czarni Radom), Tomasz Fornal (SMS PZPS Spała), Kacper Gonciarz (Ślepsk Suwałki), Jakub Urbanowicz (Ślepsk Suwałki), Michał Kędzierski (Effector Kielce)
    Odchodzą: trener Raul Lozano (reprezentacja Iranu), Artur SzalpukLukas Kampa (Jastrzębski Węgiel), Igor Grobelny (Cuprum Lubin), Patryk Szczurek (Łuczniczka Bydgoszcz), Bartłomiej Grzechnik (Espadon Szczecin), Zack La Cavera, Daniel Pliński (Indykpol AZS Olsztyn), Neven Majstorović, Adam Kowalski (AZS Częstochowa)
    Być może?: 

    Jastrzębski Węgiel
    Przychodzą: Lukas Kampa (Cerrad Czarni Radom), Grzegorz Kosok (Łuczniczka Bydgoszcz), Scott Touzinsky (Fudan University Shangha), Salvador Hidalgo Oliva (Tianjin Volleyball), Marcin Ernastowicz (Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel), Karol Gdowski (Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel)
    Odchodzą: Michal Masny (Lotos Trefl Gdańsk), Toontje van Lankvelt (Cheonan Hyundai Capital Skywalkers), Piotr Hain (Cuprum Lubin), Aleksander Szafranowicz (PAOK Saloniki), Adrian Mihułka, Konrad Formela (wyp. Effector Kielce)
    Być może?:

    AZS Politechnika Warszawska
    Przychodzą: Jędrzej Gruszczyński (SMS PZPS Spała), Bartosz Kwolek (SMS PZPS Spała), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)
    Odchodzą: Bartłomiej Lemański (Asseco Resovia Rzeszów), Jakub Radomski (Biogas Volley Nafels)
    Być może?:

    Łuczniczka Bydgoszcz
    Przychodzą: Mateusz Sacharewicz (BBTS Bielsko-Biała), Marcel Gromadowski (PGE Skra Bełchatów), Igor Yudin (Galatasaray Stambuł), Mateusz Czunkiewicz (Lotos Trefl Gdańsk), Bartosz Filipak (Victoria Wałbrzych), Jakub Rohnka (LKS Czarni Wirex Rząśnia), Patryk Szczurek (Cerrad Czarni Radom)
    Odchodzą: Murilo Radke (BMG Montes Claros), Grzegorz Kosok (Jastrzębski Węgiel), Łukasz Wiese (Cerrad Czarni Radom), Michał Żurek (Indykpol AZS Olsztyn), Michał Ruciak (Espadon Szczecin), Jakub Jarosz, Bartosz Krzysiek, Nikodem Wolański (Noliko Maaseik), Tomasz Bonisławski (Stal Nysa), Dawid Murek (Espadon Szczecin)
    Być może?:

    Indykpol AZS Olsztyn
    Przychodzą: Aleksander Śliwka (wyp. Asseco Resovia Rzeszów), Łukasz Makowski (TSV Unterhaching), Michał Żurek (Łuczniczka Bydgoszcz), 
    Wojciech Włodarczyk (Cuprum Lubin), Daniel Pliński (Cerrad Czarni Radom), Adrian Buchowski (Effector Kielce), Jakub Kochanowski (SMS PZPS Spała), Jan Hadrava (Nantes Reze), Hidde Boswinkel (CMC Ravenna), Ezequiel Palacios (La Union de Formosa Club)
    Odchodzą: Bartosz Bednorz (PGE Skra Bełchatów), Krzysztof Gulak, Michał Potera (MKS Będzin), Paweł Adamajtis (AZS Częstochowa), Marcin Waliński (MKS Będzin), Filip Stoilović (Urfa MKS), Krzysztof Bieńkowski (BBTS Bielsko-Biała), Maciej Zajder (Espadon Szczecin), Bram van den Dries (Spacer’s de Toulouse), Thomas Koelewijn (Montpellier Volley)
    Być może?: 

    AZS Częstochowa
    Przychodzą: Paweł Adamajtis (Indykpol AZS Olsztyn), Adam Kowalski (Cerrad Czarni Radom), Konrad Buczek (AGH Kraków), Mykoła Moroz (Lokomotiw Charków), Oleksandr Grebeniuk (Barcom Każany Lwów)
    Odchodzą: Felipe Bandero, Łukasz Polański (Effector Kielce), Adrian Stańczak (GKS Katowice), Bartłomiej Lipiński, Jakub Bik (AGH Kraków), Matej Patak (Chaumont VB 52), Rafael Redwitz (Arago de Sete), Michał Kaczyński (Norwid Częstochowa)
    Być może?:

    BBTS Bielsko-Biała
    Przychodzą: trener Miroslav Palgut (reprezentacja Słowacji), Bartłomiej Grzechnik (Cerrad Czarni Radom), Mariusz Gaca (MKS Będzin), Krzysztof Bieńkowski (Indykpol AZS Olsztyn), Przemysław Czauderna (Ishoj Volley), Dmitry Storozhilov (CAI Teruel), Adam Bartos (Tours VB)

    Odchodzą: Dan Lewis, Mateusz Sacharewicz (Łuczniczka Bydgoszcz), Bartłomiej Neroj (Lechia Tomaszów Mazowiecki), trener Krzysztof Stelmach (PGE Skra Bełchatów), Dmytro Bogdan, Serhij Kapelus (GKS Katowice), Bartłomiej Krulicki (GKS Katowice), Marcin Wika (Espadon Szczecin)

    Effector Kielce
    Przychodzą: Peter Wohlfahrtstatter (SK Posojilnica AICH/DOB), Jakub Wachnik (Volley Precura Antwerpia), Krzysztof Antosik (Espadon Szczecin), Maciej Pawliński (MKS Będzin), Konrad Formela (Jastrzębski Węgiel), Michał Superlak (Victoria Wałbrzych), Bartosz Bućko (Calzedonia Werona)
    Odchodzą: Mateusz Bieniek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Igor Vitiuk, Andreas Takvam (VfB Friedrichshafen), Sławomir Jungiewicz (TV Ingersoll Buhl), Adrian Buchowski (Indykpol AZS Olsztyn), Sławomir Stolc, Michał Kędzierski (Cerrad Czarni Radom)
    Być może?:

    MKS Będzin
    Przychodzą: Krzysztof Rejno (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Potera (MKS Będzin), Nathan Roberts (BAM Mondove), Artur Ratajczak (Lotos Trefl Gdańsk), Rafael Rodrigues Araujo (SESI Sao Paulo), Łukasz Kozub (SMS Spała), Dawid Woch (SMS Spała), Mateusz Kowalski (AKS Rzeszów), Jonah Seif (University of California – Santa Barbara), Kyle Russell (University of California – Irvine), Marcin Waliński (Indykpol AZS Olsztyn)
    Odchodzą: Jakub Oczko (Norwid Częstochowa), Michał Żuk (Warta Zawiercie), Mariusz Gaca (BBTS Bielsko-Biała), Sebastian Warda, Bartosz Kaczmarek, Michał Kamiński, Maciej Pawliński (Effector Kielce), Wiaczesław Baczkała, Mariusz Schamlewski (Victoria Wałbrzych)
    Być może?:

    GKS Katowice
    Przychodzą: trener Piotr Gruszka, Marco Falaschi (Lotos Trefl Gdańsk), Adrian Stańczak (AZS Częstochowa)Serhij Kapelus (BBTS Bielsko-Biała)Bartłomiej Krulicki (BBTS Bielsko-Biała), Gert van Walle (Beauvais Oise)
    Odchodzą: Łukasz Jurkoić (TSV Sanok), Kornel Przystał, Maciej Naliwajko (MCKiS Jaworzno), Jan Król (Hypo Tirol Innsbruck), Mateusz Januszewski (KPS Siedlce)
    Być może?: Jurij Gladyr (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

    Espadon Szczecin
    Przychodzą: Bartłomiej Kluth (KPS Siedlce), Michał Ruciak (Łuczniczka Bydgoszcz), Georgi Bratojev (Diatec Trentino), Dawid Murek (Łuczniczka Bydgoszcz), Maciej Zajder (Indykpol AZS Olsztyn), Łukasz Perłowski (Asseco Resovia Rzeszów), Ivan Borovnjak (Maliye Milli Piyango), Danaił Miluszew (Power Volley Milano), Marcin Wika (BBTS Bielsko-Biała), Adrian Mihułka (Jastrzębski Węgiel)
    Odchodzą: Bartosz Pietruczuk (Lotos Trefl Gdańsk), Sergio Noda Blanco, Leandro Araujo, Bartosz Wajdowicz, Sławomir Zemlik (KPS Siedlce), Jakub Guz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Krzysztof Antosik (Effector Kielce)
    Być może?: ,

    Orlen Liga transfery 2016/2017

    Chemik Police
    Przychodzą: Aleksandra Krzos (Polski Cukier Muszynianka Enea), trener Jurij Mariczew (reprezentacja Rosji), Malwina Smarzek (Legionovia Legionowo), Jelena Blagojević (Trabzon Idmanocagi), Katarzyna Zaroślińska (Atom Trefl Sopot)
    Odchodzą: Helena Havelkova (Szanghaj Guohua), Katarzyna Mróz (Developres SkyRes Rzeszów), Izabela Kowalińska (ŁKS Commercecon Łódź), Isabel Yonkaira Paola Pena, Paulina Maj-Erwardt (Budowlani Łódź)
    Być może?:

    PGE Atom Trefl Sopot
    Przychodzą: Karolina Goliat (Obiettivo Risarcimento Vicenza), Małgorzata Skorupa (PTPS Piła), Natalia Gajewska (Legionovia Legionowo), Martyna Łukasik (Atom Trefl Sopot młoda liga), Daria Szczyrba (Atom Trefl Sopot młoda liga), Dominika Mras (Atom Trefl Sopot młoda liga), Beata Mielczarek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Alicja Wójcik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Karolina Bednarek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
    Odchodzą: Maret Grothues-Balkenstein (Volksbank Sudtirol Bolzano), Britnee Cooper, Ivana Derisilo (CSM Targoviste), Zuzanna Efimienko (Metalleghe Sanitars Montichiari), Klaudia Kaczorowska (Developres SkyRes Rzeszów), Katarzyna Zaroślińska (Chemik Police), Anna Miros (MKS Dąbrowa Górnicza), Olga Savenchuk, Anna Kaczmar (Developres SkyRes Rzeszów), trener Lorenzo Micelli, Agata Durajczyk (ŁKS Commercecon Łódź), Maja Tokarska (Hisamitsu Springs Kobe), Danica Radenković
    Być może?: 

    Impel Wrocław
    Przychodzą: Micha Hancock (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Megan Courtney (Leonas de Ponce), Natalia Mędrzyk (Polski Cukier Muszynianka Enea), Katarzyna Konieczna (powrót po urlopie macierzyńskim), Adrianna Wysocka (Legionovia Legionowo), Izabela Bałucka (MKS Dąbrowa Górnicza)
    Odchodzą: Carolina Costagrande (Imoco Conegliano Volley), Kristin Hildebrand, Katarzyna Skowrońska-Dolata (Fopapedretti Bergamo), Lenka Durr (Schweriner SC), Milena Radecka, Magdalena Gryka (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Karolina Piśla (PTPS Piła)
    Być może?: ,

    Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
    Przychodzą: Dominika Sobolska (Metalleghe Sanitars Montichiari), Helena Horka (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Daria Paszek (Legionovia Legionowo), Yael Castiglione (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Monika Smidova (American University), Marta Ciesiulewicz (Nike Węgrów), Julia Bessonnaja (Jenisiej Krasnojarsk), Izabela Śliwa (Polski Cukier Muszynianka Enea), Anna Miros (Atom Trefl Sopot)
    Odchodzą: Krystyna Strasz, Joanna Staniucha-Szczurek (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Natalia Piekarczyk, Micha Hancock (Impel Wrocław), Rebecca Pavan (Budowlani Toruń), Deja McClendon, Nadia Wydmańska, Sanja Popović (Neruda Volley Bonzano), Rebecca Perry, Karolina Różycka (urlop macierzyński), Katarzyna Urban, Izabela Bałucka (Impel Wrocław)
    Być może?:

    Budowlani Łódź
    Przychodzą: Kaja Grobelna (Allianz Stuttgart), Sylwia Pelc (Polski Cukier Muszynianka Enea), Paulina Maj-Erwardt (Chemik Police), Monika Kutyła (Wisła Warszawa)
    Odchodzą: Daiana Muresan, Aleksandra Liniarska, Dorota Medyńska (Polski Cukier Muszynianka Enea), Ewelina Brzezińska (BKS Aluprof Bielsko-Biała)
    Być może?:

    Polski Cukier Muszynianka Enea

    Przychodzą: Aleksandra Wójcik (Legionovia Legionowo), Koleta Łyszkiewicz (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Magdalena Szabo (Developres SkyRes Rzeszów), Małgorzata Lis (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Agnieszka Rabka (Trabzon Idmanocagi), Magdalena Wawrzyniak (Igor Gorgonzola Novara), Dorota Wilk (PTPS Piła), Dorota Medyńska (Budowlani Łódź), Natasa Cikiriz (Vizura Belgrad)
    Odchodzą: Adela Helić (Developres SkyRes Rzeszów), Julia Milovits (CSM Bukareszt), Karolina Szczygieł (Developres SkyRes Rzeszów), Natalia Kurnikowska (Impel Wrocław), Karolina Ciaszkiewicz-Lach (Wisła Warszawa), Sylwia Pelc (Budowlani Łódź), Natalia Skrzypkowska (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Aleksandra Krzos (Chemik Police), Izabela Śliwa (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Kinga Hatala (Wisła Warszawa)
    Być może?: 

    BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała
    Przychodzą: Magdalena Gryka (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Ewelina Brzezińska (Budowlani Łódź), Natalia Perlińska (Zawisza Sulechów), Joanna Staniucha-Szczurek (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Natalia Skrzypkowska (Polski Cukier Muszynianka Enea), Aneta Wilczek (BKS Aluprof Bielsko-Biała młoda liga), Sona Mikyskova (Pays d’Aix Venelles)
    Odchodzą: Yael Castiglione (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Nikola Radosova, Helena Horka (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Beata Motyka, Natalia Bamber-LaskowskaKoleta Łyszkiewicz (Polski Cukier Muszynianka Enea), Małgorzata Lis (Polski Cukier Muszynianka Enea), Natalia Strózik (Developres SkyRes Rzeszów)
    Być może?:

    PTPS Piła
    Przychodzą: trener Piotr Sobolewski (KS Murowana Goślina), Emilia Szubert (Legionovia Legionowo), Sylwia Kucharska (KS Murowana Goślina), Żaneta Baran (KS Murowana Goślina), Karolina Piśla (Impel Wrocław), Alexin Austin (liga uniwersytecka), Alicia Ogoms, Beta Dumancić (UP Olomuniec)
    Odchodzą: Dorota Wilk (Polski Cukier Muszynianka Enea), trener Nicola Vettori (Budowlani Toruń), Klaudia Konieczna (Karpaty Krosno), Keisha Leggs, Małgorzata Skorupa (Atom Trefl Sopot), Volha Pauliukouskaya (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Joanna Sobczak (Wisła Warszawa)
    Być może?:

    KS Pałac Bydgoszcz
    Przychodzą: Magdalena Jagodzińska (KS Pałac Bydgoszcz)
    Odchodzą: Zuzanna Czyżnielewska (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
    Być może?:

    Legionovia Legionowo
    Przychodzą: Agata Skiba (Developres SkyRes Rzeszów), Anna Bączyńska (Karpaty Krosno), Katarzyna Wawrzyniak (Nike Węgrów), Ewelina Mikołajewska (Karpaty Krosno), Alicja Grabka (Legionovia Legionowo młoda liga), Anna Korabiec (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
    Odchodzą: Daria Paszek (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Aleksandra Wójcik (Polski Cukier Muszynianka Enea), Karolina Szymańska (Developres SkyRes Rzeszów), Emilia Szubert (PTPS Piła), Natalia Gajewska (Trefl Sopot), Adrianna Wysocka (Impel Wrocław), Malwina Smarzek (Chemik Police)
    Być może?:

    Developres SkyRes Rzeszów
    Przychodzą: Klaudia Kaczorowska (Atom Trefl Sopot), Karolina Szymańska (Legionovia Legionowo), Adela Helić (Polski Cukier Muszynianka Enea), Kremena Kamenova (Idmanocagi), Natalia Strózik (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Joanna Nickowska (PSPS Chemik Police), Katarzyna Mróz (Chemik Police), Patrycja Flakus (Joker Świecie), Karolina Szczygieł (Polski Cukier Muszynianka Enea), Anna Kaczmar (Atom Trefl Sopot)
    Odchodzą: Ewa Cabajewska, Justyna Raczyńska (urlop macierzyński), Aleksandra Wańczyk (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Joanna Kapturska (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ewelina Janicka (Proxima Kraków), Ana Otasević, Weseła Bonczewa, Paula Szeremeta, Magdalena Jagodzińska (KS Pałac Bydgoszcz), Paulina Filipowicz, Paulina Głaz (Karpaty Krosno), Agata Skiba (Legionovia Legionowo), Agnieszka Cur, Dominika Nowakowska, Magdalena Szabó (Polski Cukier Muszynianka Enea)
    Być może?: Ewelina Mikołajewska (Karpaty Krosno), Deja McClendon (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), ,

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Przychodzą: Zuzanna Czyżnielewska (KS Pałac Bydgoszcz), Sava Thaka (Barleti Tirana), Paulina Stroiwąs (KS Murowana Goślina), Joanna Kapturska (Developres SkyRes Rzeszów), Kamila Colik (MCKiS Jaworzno), Volha Pauliukouskaya (PTPS Piła), Delicia Pierre (Bethune Wildcats), Magdalena Soter (PSPS Chemik Police)
    Odchodzą: Sandra Szczygioł (Joker Świecie), Kinga Dybek (Joker Świecie), Anna Korabiec (Legionovia Legionowo), Zuzanna Pieczka (Karpaty Krosno), Alicja Wójcik (Atom Trefl Sopot), Karolina Bednarek (Atom Trefl Sopot), Beata Mielczarek (Atom Trefl Sopot)
    Być może?: Katarzyna Nadziałek (ŁKS Łódź), Adrianna Budzoń (WTS Wieliczka), Katarina Osadchuk (ŁKS Łódź),  Justyna Sachmacińska (Wisła Warszawa),  Magdalena Karpińska (Karpaty Krosno), Nadia Wydmańska (młoda liga Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

    ŁKS Commercecon Łódź
    Przychodzą: Ewa Kwiatkowska (PSPS Chemik Police), Lucie Muhlsteinova (Telekom Baku), Julita Rafałko (MKS Świdnica), Gvanca Ulumbelashvili (Tibilisi), Gvanca Marqarashvili (Tibilisi), Izabela Kowalińska (Chemik Police), Agata Durajczyk (PGE Atom Trefl Sopot)
    Odchodzą: Karolina Sawaniewicz (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice), Monika Smitalova (Sm’Aesch Pfeffingen), Katarzyna Nadziałek (Wisła Warszawa), Izabela Wasiak (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice), Agata Kucharczyk (PSPS Chemik Police)
    Być może?:

    KT7 CNC Budowlani Toruń
    Przychodzą: trener Nicola Vettori (PTPS Piła), Marta Wójcik (powrót po przerwie), Rebecca Pavan (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza), Patrycja Polak (Beng Rovigo Volley), Aleksandra Gancarz (Joker Świecie), Gabriela Jasińska (PSPS Chemik Police), Agata Nowak (młoda liga Trefl Sopot), Ewa Bimkiewicz (SMS Police)
    Odchodzą: trener Mariusz Soja, Aleksandra Stachowicz (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice), Daria Bąkowska (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice), Aleksandra Gutkowska (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice), Jowita Jaroszewicz (Proxima Kraków), Marzena Wilczyńska (Proxima Kraków), Patrycja Wyrwa (Joker Świecie), Marta Łukaszewska, Karolina Filipowicz
    Być może?:

    >>>Transfery na sezon 2019/2020 zobacz tu<<<

    #24959 Reply

    heliumUL
    Gość
    Widz

    Заправка газовых баллонов гелием!
    Возможна доставка!
    [url=http://www.kislorod-ul.ru]Spectrum of gases[/url]
    22.04.2020 Ульяновск

Wyświetlono 1 postów - 1 przez 2 (of 2 total)
Odpowiedz do: Transfery na sezon 2016/2017
Twoja informacja:




Back to top button
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Close
Close