Sportowe poradniki

Ranking Aplikacji Bukmacherskich 2023 – Gdzie obstawiać?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Obstawianie zakładów bukmacherskich to doskonały sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w zakresie typowania wyników poszczególnych rozgrywek, ale przede wszystkim możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. W tej chwili firmy bukmacherskie znacznie ułatwiły cały proces obstawiania zakładów, ponieważ można je zawierać w 100% online, na ekranie swojego smartfona lub tabletu. Wszystko to oczywiście jest możliwe dzięki specjalnym aplikacjom bukmacherskim. Oto ranking aplikacji bukmacherskich 2023. Doradzamy, gdzie najlepiej obstawiać.

 

Czym są i jak działają aplikacje bukmacherskie?

Aplikacje bukmacherskie to specjalny rodzaj oprogramowania zaprojektowany przez firmy bukmacherskie. Za ich pośrednictwem można obstawiać zakłady z wykorzystaniem smartfona lub tabletu. Te aplikacje najczęściej są dostępne zarówno na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, dlatego każdy ma możliwość pobrania ich na swoje urządzenie.

Działanie tych aplikacji jest wyjątkowo proste. Po instalacji można zrejestrować się, wpłacić depozyt a następnie obstawiać zakłady i korzystać ze wszystkich funkcjonalności przygotowanych przez danego bukmachera. Niewątpliwym atutem aplikacji bukmacherów jest fakt, iż są one bardzo wygodne i pozwalają na obstawianie w dowolnym miejscu i czasie. Gracz nie musi zasiadać przed komputerem, aby obstawić wyniki meczów swoich ulubionych drużyn, co jest znacznym ułatwieniem.

Ranking aplikacji bukmacherskich 2023

Obecnie liczba firm bukmacherskich działających na polskim rynku jest naprawdę duża. Z myślą o graczach, którzy szukają interesującej aplikacji bukmacherskiej, przygotowaliśmy ten ranking. Jedną z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych aplikacji jest ta przygotowana przez firmę Etoto.

Aplikacja bukmacherska Etoto pozwala na obstawianie meczów z każdego miejsca na świecie. Można w niej znaleźć mecze piłki nożnej ogromnej liczby zespołów, mecze NBA, tenis, żużel i masę innych dyscyplin. Do najważniejszych atutów aplikacji Etoto należy m.in. rozbudowana historia, natywna nawigacja SDF, powtarzanie zakładów co sekundę a także możliwość obstawiania TURBO po użyciu zaledwie jednego przycisku. Dodatkowo, konto można tam zweryfikować korzystając z MojeID. Jest to aplikacja w pełni darmowa, która w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozwala na łatwe i szybkie skontaktowanie się z działem wsparcia technicznego.

Inną popularną aplikacją jest ta stworzona przez firmę Superbet. Jest ona również darmowa, a dodatkowo wyróżnia ją prostota obsługi i obecność wielu funkcjonalności. Superbet także pozwala na kontakt z działem wsparcia technicznego, co jest ogromnym udogodnieniem. Mimo iż superbet ma nieco słabszą ofertę niż Etoto, także cieszy się dużym zainteresowaniem. Superbet, podobnie jak Etoto, ma także wiele specjalnych ofert dedykowanych wyłącznie nowo zarejestrowanym użytkownikom. W niektórych przypadkach można obstawiać zakłady nawet całkiem za darmo.

Trzecią aplikacją godną polecenia jest aplikacja bukmacherska STS. Jest ona bardzo wygodna w obsłudze i posiada ładną oprawę graficzną. Bez problemu można w niej znaleźć wszystkie dyscypliny, zakłady oraz historię kuponów. Dodatkowo, specjalna usługa STS TV pozwala na oglądanie transmisji różnych dyscyplin na pełnym ekranie.

 

Artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły

Back to top button
Siatkarsko.pl