Informacje

Herbalife Nutrition nowym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Firma Herbalife Nutrition została sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Współpraca rozpocznie się podczas marcowych rozgrywek Finałów Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn.

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, która posiada w swoim portfolio między innymi produkty dedykowane sportowcom – zarówno amatorom, jak i zawodowcom. Globalnie szeroko współpracuje z przedstawicielami świata sportu, jak np. Cristiano Ronaldo, klub piłkarski Los Angeles Galaxy czy siatkarska reprezentacja Francji.

O powodach wyboru takiej formy sponsoringu mówi Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Nutrition:

Misją firmy Herbalife Nutrition jest wskazywanie ludziom drogi do zdrowszego i szczęśliwego życia poprzez propagowanie właściwego odżywiania. Poprzez współpracę z Polską Ligą Siatkówki chcemy podkreślić rolę wartościowego i zbilansowanego żywienia, zarówno w sporcie zawodowym, jak i amatorskim. Siatkówka to jeden z ulubionych sportów polskich kibiców – mamy nadzieję, że popularyzowanie tej dyscypliny sprawi, że aktywność fizyczna połączona z wartościową dietą, stanie się udziałem coraz większej części polskiego społeczeństwa.

Inauguracja współpracy pomiędzy Herbalife Nutrition a Polską Ligą Siatkówki będzie miała miejsce przy okazji zbliżających się Półfinałów oraz Finałów Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Kobiet (7-8 marca, Nysa) oraz Mężczyzn (14-15 marca, Katowice).

Co dla nas szczególnie ważne – dodaje Konrad Szałkiewicz – nasza współpraca obejmuje także udostępnienie Zawodnikom podczas treningów i meczów produktów Herbalife Nutrition: batonów proteinowych oraz napoju elektrolitowego Herbalife 24, służącego utrzymaniu właściwego nawodnienia organizmu w trakcie wysiłku.

Herbalife Nutrition będzie także fundatorem nagród dla najlepszych zawodników turniejów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również
Close
Back to top button
Siatkarsko.pl