Archiwum
Liga Mistrzyń 2016/2017 – wyniki i tabele
Final Four
Final Four
Mecz o 3. miejsce
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eczacibasi Dynavit Stambuł | 25 | 19 | 25 | 25 | 94 | 3 | Wygrany |
Dinamo Moskwa | 19 | 25 | 23 | 22 | 89 | 1 | Przegrany |
Play-off 6
Liu Jo Nordmeccanica Modena vs Dynamo Moskwa
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Dynamo Moskwa | 25 | 25 | 25 | 75 | 3 | Wygrany |
Liu Jo Nordmeccanica Modena | 20 | 19 | 21 | 60 | 0 | Przegrany |
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liu Jo Nordmeccanica Modena | 22 | 13 | 13 | 48 | 0 | Przegrany |
Dynamo Moskwa | 25 | 25 | 25 | 75 | 3 | Wygrany |
Eczacibasi Vitra Stambuł vs Fenerbahce Stambuł
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fenerbahce Opet Stambuł | 31 | 14 | 25 | 23 | 93 | 1 | Wygrany |
Eczacibasi Dynavit Stambuł | 29 | 25 | 27 | 25 | 106 | 3 | Przegrany |
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eczacibasi Dynavit Stambuł | 25 | 22 | 19 | 25 | 12 | 103 | 2 | Przegrany w Tie-breaku |
Fenerbahce Opet Stambuł | 16 | 25 | 25 | 21 | 15 | 102 | 3 | Wygrany w Tie-breaku |
Voléro Zurych vs VakifBank SK
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VakifBank SK | 22 | 25 | 25 | 25 | 97 | 3 | Wygrany |
Voléro Zurych | 25 | 21 | 16 | 22 | 84 | 1 | Przegrany |
Wyniki
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | Zdobyte punkty | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Voléro Zurych | 25 | 20 | 17 | 21 | 83 | 1 | Przegrany |
VakifBank SK | 15 | 25 | 25 | 25 | 90 | 3 | Wygrany |
Faza grupowa
Grupa A
Grupa A
Poz. | Drużyna | Pkt | RM | W | P | WS | PS | Pkt W | Pkt P | Małe pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liu Jo Nordmeccanica Modena | 15 | 6 | 5 | 1 | 17 | 7 | 570 | 510 | 1.118 |
2 | A. Carraro Imoco Conegliano | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 10 | 566 | 525 | 1.078 |
3 | Grupa Azoty Chemik Police | 9 | 6 | 3 | 3 | 12 | 12 | 511 | 491 | 1.041 |
4 | Telekom Baku | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 18 | 380 | 501 | 0.758 |
Grupa B
Grupa B
Poz. | Drużyna | Pkt | RM | W | P | WS | PS | Pkt W | Pkt P | Małe pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Moskwa | 15 | 6 | 6 | 0 | 18 | 8 | 592 | 508 | 1.165 |
2 | Voléro Zurych | 14 | 6 | 4 | 2 | 16 | 7 | 522 | 462 | 1.130 |
3 | Dinamo Krasnodar | 4 | 6 | 1 | 5 | 6 | 16 | 436 | 521 | 0.837 |
4 | CS Volei Alba Blaj | 3 | 6 | 1 | 5 | 6 | 15 | 431 | 490 | 0.880 |
Grupa C
Grupa C
Poz. | Drużyna | Pkt | RM | W | P | WS | PS | Pkt W | Pkt P | Małe pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce Opet Stambuł | 18 | 6 | 6 | 0 | 18 | 1 | 475 | 368 | 1.291 |
2 | Azerrail Baku | 8 | 6 | 3 | 3 | 12 | 10 | 458 | 474 | 0.966 |
3 | MKS Dąbrowa Górnicza | 7 | 6 | 2 | 4 | 10 | 13 | 510 | 497 | 1.026 |
4 | Saint-Raphael Var VB | 3 | 6 | 1 | 5 | 2 | 18 | 386 | 490 | 0.788 |
Grupa D
Grupa D
Poz. | Drużyna | Pkt | RM | W | P | WS | PS | Pkt W | Pkt P | Małe pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VakifBank SK | 17 | 6 | 6 | 0 | 18 | 5 | 545 | 415 | 1.313 |
2 | Eczacibasi Dynavit Stambuł | 13 | 6 | 4 | 2 | 15 | 8 | 524 | 473 | 1.108 |
3 | Urałoczka Jekaterynburg | 3 | 6 | 1 | 5 | 7 | 16 | 477 | 544 | 0.877 |
4 | Dresdner SC | 3 | 6 | 1 | 5 | 5 | 16 | 382 | 496 | 0.770 |