InformacjeNewsy

Wraca „Mecz Gwiazd” – Północ kontra Południe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Północ kontra Południe. Największe gwiazdy PlusLigi, wspaniałe siatkarskie widowisko i niesamowita atmosfera w hali Tauron Arena w Krakowie. Po siedmiu latach kibice doczekali się wielkiego powrotu. „Mecz Gwiazd” zostanie rozegrany 15 grudnia, tuż przed półfinałowymi meczami Klubowych Mistrzostw Świata 2017.

Północ kontra Południe

W „Meczu Gwiazd” wystąpią dwie drużyny: zespół Północy i zespół Południa. Każda drużyna będzie prowadzona przez dwóch szkoleniowców. W drużynie Północy zagrają siatkarze z następujących klubów: Trefl Gdańsk, Espadon Szczecin, Łuczniczka Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn, ONICO Warszawa, Cerrad Czarni Radom i Cuprum Lubin.

Z kolei drużynę Południa będą reprezentować siatkarze Jastrzębskiego Węgla, Asseco Resovii Rzeszów, GKS-u Katowice, Aluronu Warty Zawiercie, BBTS-u Bielsko-Biała oraz Dafi Społem Kielce.

Mistrz Polski i wicemistrz, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów nie wezmą udział w „Meczu Gwiazd”, ponieważ będą w tym czasie brać udział w Klubowych Mistrzostwach Świata 2017.

Kibice wybiorą składy „Meczu Gwiazd”

Źródło: plusliga.pl

Najlepsze w całym wydarzeniu jest to, że składy obu ekip zostaną wybrane przez… WAS! Głosowanie potrwa od 10 listopada do 5 grudnia do godziny 24:00. Kibice będą musieli wybrać dwie meczowe „14” oraz trenerów, którzy poprowadzą obie drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu będą mieli szansę wygrać podwójne zaproszenia na „Mecz Gwiazd”.

Głosować można na stronie www.plusliga.pl, ale najpierw należy się zalogować.

Z  powrotu „Meczu Gwiazd” zadowoleni są siatkarze. Pomysł szczególnie spodobał się Salvadorowi Hidalgo Olivie:

To z pewnością będzie wyjątkowe wydarzenie, spotkanie przyjaciół siatkówki i profesjonalnych graczy. Bardzo chcę być częścią tej wspaniałej atmosfery w Krakowie, bo będzie to małym ukoronowaniem mojej całej sportowej kariery, spełnieniem jednego z marzeń. Apeluję zatem do kibiców, by na mnie głosowali, przecież wiecie, że umiem robić show.

Ostatni „Mecz Gwiazd”

Po raz ostatni „Mecz Gwiazd” został rozegrany w 2010 roku, na warszawskim Torwarze. Wtedy drużyna Północy zwyciężyła Południe 2:0. W ekipie z Północy zagrali m.in.: Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Miguel Angel Falasca, Marcin Możdżonek i Piotr Gruszka. Zespół prowadzili trenerzy Jacek Nawrocki i Waldemar Wspaniały.

Z kolei drużynę z Południa reprezentowali m.in.: Rafael Redwitz, Igor Yudin, Pawieł Abramow, Alech Achrem, Krzysztof Ignaczak i Jakub Jarosz, którzy prowadzeni byli przez Krzysztofa Stelmacha i Roberto Santilliego.

Powiązane artykuły

Back to top button
Siatkarsko.pl