InformacjeNewsy

William Reid Priddy zasilił szeregi Lube

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Olimpijczyk z Pekinu i dwukrotny zwycięzca Ligi Światowej – William Reid Priddy, zagra w lidze włoskiej. Amerykański przyjmujący podpisał kontrakt z Cucine Lube Banca Marche Civitanova.

Amerykanin ma już za sobą występy w kilku europejskich ligach. Grał we Włoszech, w Austrii, Grecji, Rosji oraz w Turcji. Natomiast w sezonie 2005-2006 reprezentował barwy koreańskiego Samsung Bluefangs. W tym roku powrócił do ligi włoskiej i podpisał kontrakt z Cucine Lube Banca Marche Civitanova.

Priddy będzie szóstym przyjmującym we włoskiej drużynie. Przypomnijmy, że w drużynie Lube występują Osmany Juantorena, Klemen Cebulj, Simone Parodi, Pasquale Gabriele i Jiri Kovar. Jednak ten ostatni leczy kontuzję i nie jest jeszcze gotowy do gry.

38- letni William Priddy ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.: Mistrzostwo Olimpijskie 2008, dwa zwycięstwa w Lidze Światowej (2008 i 2014), złoty medal Ligi Mistrzów 2012 i Mistrzostwo Rosji.

Amerykanin wrócił na boisko po kontuzji kolana, która przydarzyła mu się w 2014 roku podczas jednego z meczów w Lidze Światowej.

 

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Close
Close