Transfery na sezon 2015/2016

Wyświetlono 31 postów - 31 przez 45 (of 83 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5739 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Jeżeli Penchev otrzymał ofertę teraz to trochę nie w porządku się zachował ten rosyjski klub! Skoro go chcieli to mogli mu wczesniej zaproponować umowę… Mnie się też wydaje że zostanie w Resovii:) póki co sam Penchev się nie wypowiedział, że chce opuścić Resovię więc zostawmy ten temat. Pewnie i tak się rozejdzie po kościach:P

    A do ZAKSY przyszeł Deroo za Kooya?

    #5746 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Paweł Zagumny oficjalnie w Politechnice – podpisał roczny kontrakt. Na razie nie wiadomo kto jeszcze dołączy do klubu. Ale wypowiedź Bednaruka daje do myślenia:

    Kibice wszystkiego dowiedzą się w swoim czasie. Mogę zdradzić tylko, że będą to ciekawe nazwiska 

    #5755 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Zaksa dzisiaj potwierdziła, że rozmowy z Dickiem Kooy’em zostały zakończone. Przyjmujący przenosi się do Halkbanku Ankara.

    Developres Rzeszów ma nową środkową z Czarnogóry Anę Otasević, a z Muszynianki do Atomu Trefla Sopot przeniosła się rozgrywająca Danica Radenković. Oznacza to, że Iza Bełcik odejdzie z klubu.

    #5756 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Szkoda Kooya. Liczyłem, że jednak zostanie w ZAKSIE. Ale pójdzie robić konkurencje Kubiakowi w Halkbanku 😀 To ZAKSA pozycję przyjmujących ma już obsadzoną. Ciekawe czy bedą szukać kogoś jeszczne na środek?

    Bo na razie mają tak:

    Rozegranie: Toniutti, Pająk

    Atak: Witczak, Konarski, Bociek

    Środek: Gladyr, Wiśniewski, Rejno

    Przyjęcie: Tillie, Zapłacki, Buszek, Deroo, Stolc

    Libero: Zatorski

    #5760 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Bartman potwierdził, że interesuje się nim Resovia

    Trwają rozmowy z szefami tego zespołu. Jak to w negocjacjach, raz jest bliżej, raz dalej. Trudno mi dzisiaj odpowiedzieć na sto procent, czy się dogadamy. Ostatnio jakaś cisza zapanowała „na łączach”. Ale spokojnie. Wiem z doświadczenia, że w sprawach transferowych nie należy się spieszyć. Z drugiej strony, w nieskończoność nie mogę będę czekał.

    Co do ZAKSY, to faktycznie mogą kogoś poszukać na środek. Mnie bardziej zastanawia pozycja atakującego. Obecnie ZAKSA ma trzech atakujących, jeśli Grzegorz Bociek wróci do formy i będzie mógł grać. Dodatkowo jest jeszcze Paweł Gryc, który gra w Młodej ZAKSIE. Za dużo mają atakujących, chyba że Bociek nie będzie jeszcze grał to rozumiem.

    #5764 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ja myślę, że w ZAKSIE pojawi się jeszcze jeden nowy zawodnik, na pozycji środkowego:) I pewnie koniec z transferam bo skład mają już skompletowany:) A Osmany Juantorena wraca do Włoch, wczoraj podpisał kontrakt z Lube Banca Macerata:) będzie grał z numerem 5 na koszulce:D swoją drogą, zapowiada się mocny zespół w Maceracie

    #5771 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    O Juantorenie już dawno wszyscy mówili, że dołączy do Lube. Dzisiaj kolejny transfer w PlusLidze – Krzysztof Bieńkowski zamienił Politechnikę Warszawską na AZS Olsztyn. Za to do Politechniki najpewniej trafi Guillaume Samica.

    #5776 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Mnie się też wydaje że zostanie w Resovii:) póki co sam Penchev się nie wypowiedział, że chce opuścić Resovię więc zostawmy ten temat. Pewnie i tak się rozejdzie po kościach:P

    Fionka chyba się nie rozejdzie po kościach bo cośza często piszą o tej sytuacji z Penchewem.

    http://www.przegladsportowy.pl/paul-lotman-przyjmujacy-reprezentacji-usa-przed-inauguracja-ligi-swiatowej,artykul,572496,1,13131.html

    Patrz na ostatnie pytanie i wypowiedź Lotmana. Jak Penchew odejdzie to może Lotman zostanie w Rzeszowie, przynajmniej potwierdził że prowadzi rozmowy z klubem

    #5789 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Tak, Kowal w jednym z wywiadów powiedział, że jak Penchev odejdzie to „nie będzie to ze stratą dla zespołu.

    Od dłuższego czasu w kręgu zainteresowań Asseco Resovii są też młodzi Serbowie grający do tej pory w rodzimych klubach (przyjmujący Milan Katić, Mihaljo Stanković i atakujący Drażen Luburić). Natomiast jak na razie w martwym punkcie stanęły rozmowy ze Zbigniewem Bartmanem.

    #5795 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Milena Radecka oficjalnie w Impelu Wrocław. Natomias Polski Cukier Muszynianka kompletnie przemeblował skład. Ma dwie nowe rozgrywające, dwie nowe przyjmujące, środkową, atakującą oraz libero.

    #5819 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    W Rzeszowie nowa przyjmująca – Joanna Kapturska. Panieńskie nazwisko Frąckowiak

    #5822 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Kluby z Orlen Ligi bardziej ruszyły z transferami. W Dąbrowie Górniczej zagrają dwie Amerykanki: Deja McClendon i Micha Hancock.

    Dziwi mnie, że najlepsze polskie kluby jeszcze nie skompletowały drużyn. W sumie mają jeszcze czas, ale na dobrego zawodnika zawsze więcej chętnych.

    #5823 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    A ZAKSA już nie weźmie Klemena Cebulj, bo poszedł do Maceraty 😛

    Ja tam jestem najbardziej ciekawy jaki będzie w końcu skład Resovii, czy Penczew zostanie czy nie. No i co z Lotmanem? A no i kto będzie drugim atakującym? Bo podobno z Bartmanem rozmowy ucichły. A czy Wojtaszek będzie grał w Resovii? Grodecki niby już dawno powiedział, że tak, a z klubu nie ma żadnych informacji.

    #5842 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Wojtaszek miał podpisany kontrakt chyba jakoś do końca czerwca, więc pewnie czekają aż wygaśnie kontrakt i wtedy ogłoszą, że został ich zawodnikiem.

    A dzisiaj Wojciech Ferens zamienił bielski klub na Transfer Bydgoszcz. Natomiast Bartosz Kaczmarek został nowym libero MKS-u Banimex Będzin.

    #5847 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    A w Impelu kolejna wielka gwiazda – Carolina Costagrande! Czyżby we Wrocławiu miał powstać żeński dream team? 😀

Wyświetlono 31 postów - 31 przez 45 (of 83 total)
Odpowiedz do: Transfery na sezon 2015/2016
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl