Transfery na sezon 2015/2016

Wyświetlono 46 postów - 46 przez 60 (of 83 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5860 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Póki co to Impel jest królem transferów. Ale jeszcze dużo klubów nie ruszyło z transferami: Chemik Police, Atom Trefl Sopot. Chemik często sprowadza gwiazdy do swojej drużyny, wiec zobaczymy czy tam nie będzie hitów.

    #5866 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Dobry skład będzie mieć Lube Banca Macerata; dzisiaj dołączył do nich Ivan Milijković.

    Tutaj macie potwierdznie: http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Italy/53406/breaking-ivan-miljkovic-returns-to-lube.html

    Pókic oc jest tak:

    Rozegranie: Micah Christenson, Ricardo Garcia

    Atak: Ivan Milijković, Giulio Sabbi

    Przyjęcie: Simone Parodi, Osmany Juantorena, Clemen Cebulj, Jiri Kovar

    Środek: Dragan Stanković, Marko Podrascanin, Alessandro Fei

    Libero: Jenia Grebennikov

     

    Zaje… skład!

    #5872 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    No tak, Macerata ma teraz super skład – takie armaty na skrzydłach. O pozycję pierwszego rozgrywającego też będzie się toczyć dobra walka.

    A włoskie media podają, że Paul Lotman ma się przenieść do Sir Safety Perugia.

    #5876 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    A ja gdzieś czytałam, że Anne Buijs ma już podobno dogadany kontrakt z VakiFabnkiem Stambuł, więc nie pójdzie do Atomu Trefla Sopot 😛 Btw, wiedzieliście że Jan Stokr będzie grał w Korei? 😀 W tym samym klubie, co kiedyś grał Vissotto 😀

    #5881 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Racja, w Sopocie na razie cisza odnośnie transferów, ale może coś niedługo ruszy. Kaliberda podpisał kontrakt z Sir Safety Perugia, więc może Lotman zostanie w Resvoii. A w Lube mają nowego środkowego – Enrico Cester z Rawenny, to już czwarty. Więc nie wiadomo czy któryś ze środkowych nie odejdzie.

    #5883 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Dalej pojawiają się artykuły o tym konflikcie Pencheva i jego menadżera z Resovią.
    http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/527294/w-co-graja-nikolaj-penczew-i-jego-menadzer-asseco-resovia-rzeszow-ma-powazny-pro
    http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/527704/nikolaj-penczew-informacje-na-moj-temat-sa-nieprawdziwe

    A Niko w końcu się odezwał i wszystkiemu zaprzeczył!

     

    #5885 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Całe to zamieszanie jest co najmniej dziwne 😛 dobrze, że Penchev w końcu sam napisał co o tym myśli. Szkoda tylko, że tak późni, bo można było to całe zamiesznie zdusić w zarodku 😀 a tak to już niektórzy kibice na pewno go zdążyli znienawidzić 😛 czekam na jakąś oficjalną wiadomość od klubu i od samego Pencheva, że to wszystko nieprawda 🙂

    #5908 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Temat Pencheva dalej jest drążony… Ciekawe kiedy to wszystko ucichnie.

    A tymczasem były zawodnik Resovii – Michał Baranowicz podpisał kontrakt z Blu Volley Werona.

    #5910 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Skoro jesteśmy przy Resovii to ja słyszłam, że nowym atakującym ma być Thomas Edgar 😀 ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo to usłyszane drogą: znajomy powiedział znajomemu, że jego wujka córka spotyka się  z chłopakiem, którego tata pracuje w sklepie, w którym piwo kupują miejscowi żule, a oni wszystko wiedzą :D:D

    #5923 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Mi się wydaje, że z tym Edgarem to tylko ploty. Kiedyś czytałem jakiś artykuł, w którym pisali, że Resovia szykuje się na dwóch młodych Serbów (btw grali wczoraj w reprezentacji B przeciwko naszym chłopakom), ale póki co cisza. Potwierdzone jest, że Łasko odchodzi z Jastrzębia – to może jednak on pójdzie do Resovii? No i Lotman jednak odchodzi do Berlina

    #5925 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Ani Bartman ani Łasko nie pójdą do Resovii. Obaj zagrają w chińskim klubie Sichuan Chengdu. Info potwierdzono, bo Zibi zamieścił zdjęcie na Fb. Więc może jednak faktycznie Thomas Edgar dołączy do Mistrzów Polski.

    #5987 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ech ale te nasze kluby trzymają kibiców w niepewności!! Jestem bardzo ciekawa jaki skład będzie mieć Jastrzębie, bo w końcu od nich odeszło dużo zawodników. No i kto będzie w końcu kolejnym atakującym w Resovii i Skrze?? 😀

    #6206 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Wreszcie jakiś transfer po długiej przerwie. Rafael Redwitz wraca do Plusigi, został nowym rozgrywającym AZS-u Częstochowa.

    http://www.azsczestochowa.pl/aktualnosci/plus-liga/1230-rafael-redwitz-w-azs-czestochowa.html

    #6277 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Skoro Czewa zakontraktowała takiego dobrego rozgrywającego to chyba możemy spodziewać się kolejnych dobrych transferów 😀 bo pozycje atakujacego i przyjmujących nie są jeszcze obsadzone ?

    #6300 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Marcel Gromadowski wzmocni Skrę Bełchatów.

    W Muszyniance dwie nowe zawodniczki: Aleksandra Krzos na pozycji libero i Adela Helić na pozycji atakującej.
    http://www.mksmuszynianka.com/wiadomosci/nowe-twarze-w-muszynie,166.html

Wyświetlono 46 postów - 46 przez 60 (of 83 total)
Odpowiedz do: Transfery na sezon 2015/2016
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl