Transfery na sezon 2015/2016

Wyświetlono 61 postów - 61 przez 75 (of 83 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #6378 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Serio Gromadowski?? To już wolałem Muzaja!Gromadowski gra słabo, przecież nawet w Lubinie pierwszym atakującym był Romać. Lepiej by Skra zrobiła gdyby zatrudniła jakiegoś młodego zawodnika. A tak wydaje mi się, że Wlazły znowu będzie grał sam cały sezon. W ogóle „wzmocnienia” Skry w tym roku to jakaś porażka…

    #6462 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    hehe faktycznie „wzmocnienia”… 😀 no ale Skrze chyba jeszcze brakuje przyjmującego nie? Na miejsce Włodarczyka, więc może przynajmniej na tej pozycji nastąpi jakaś zmiana na plus 😛

    PS. Co z tym Wojtaszkiem?> Będzie grał w Resovii czy nie? Na stronie dalej nie ma żadnego info, lipiec sie już zaczął wiec chyba mu już kontrakt wygasł z Jastrzębiem.

    #6466 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    O Wojtaszku dalej nic nie wiadomo, jedyne info mówiące o tym, że przeszedł do Resovii to wypowiedź Grodeckiego.

    Marcin Możdżonek wrócił do PlusLigi i zagra w Cuprum Lubin, natomiast z Jastrzębia odszedł Grzegorz Koso. Jego miejsce zajmie Piotr Hain z Olsztyna.

    #6483 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Resovia z nowym przyjmującym – Thomasem Jaeschke. Wygląda na to, że w razie problemów Schopsa Kurek będzie grał na przyjęciu, czyli chyba skład już Resovia ma domknięty.

    #6629 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    A dzisiaj do Reski dołączył kolejny przyjmujący Julien Lyneel. Teraz Reska ma 6 przyjmujących, chyba że liczymy Kurka już jako atakującego. I patrząc na ich skład personalnie to wygląda naprawdę imponująco. Ciekawe jak będzie na boisku. Ale chyba i tak z jednym przyjmującym się pożegnają – czyżby z Penchevem? Chyba że będzie siedział na trybunach

    #6655 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Raczej z nikim się nie pożegnają. Bo podobno Achrem nie jest gotowy do gry, więc będzie czterech przyjmujących, a Kurek na atak. Trochę szkoda, że jeden z takich świetnych atakujących będzie siedział na ławce.

    #6691 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    No i wreszcie oficjalne info o Wojtaszku 🙂 czekałam czekałam i się doczekałam. Najpierw podziękowali Żurkowi, a na drugi dzień info o Wojtaszku 😀 teraz się zastanawiam kto w tym sezonie zrobił lepsze transfery: Resovia czy ZAKSA? 😀

    #6702 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Obie drużyny mocno wzmocniły swoje składy. ZAKSA postawiła na zawodników ogranych, bardziej doświadczonych. Z kolei Resovia zainwestowała w młodych (Śliwka, Jaeschke), którzy będą stanowić o sile zespołu w przyszłych latach. Jeśli miałabym wybrać, które transfery bardziej mi się podobają to wybieram Resovię.

    #6923 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Mi się wydaje, że skoro Resovia ma trzech zagranicznych przyjmujących to duże szanse na grę w pierwszej szóstce będzie miał Olek Śliwka. No bo przypuszczam, że Kowal mając takich zawodników co chwilę będzie rotował składem. Chociaż w zasadzie to trudno określić ilu obcokrajowców by Resovia miała na boisku. Bo zapowiada się fajna rywalizacja na każdej pozycji. Pożyjemy zobaczymy 🙂

    #6926 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Teraz Kowal przed każdym meczem będzie się głowił kogo wpuścić w pierwszej szóstce.

    Ciekawe, który z młodych Serbów zostanie wypożyczony ze Skry. Obstawiam, że zostanie Stanković, a Katić na wypożyczenie.

    #6976 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ja nie znam ani jednego ani drugiego, więc nie wiem który lepszy 😛

    Tine Urnaut zasili szeregi Trentino!

    #7032 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    A Lucas Saatkamp już oficjalnie podpisał kontrakt z Modeną.

    #7080 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk
    #7256 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Łukasz Żygadło zagra w Iranie razem ze znajomymi Irańczykami 😛 Seyed, Gholami, Mahmoudi, Mahdavi… znane nazwiska 🙂

    #7258 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    A Krzysztof Wierzbowski zasilił szeregi Effectora Kielce. Kto jeszcze jest bez klubu z siatkarzy występujących w PlusLidze? Michał Ruciak, Piotr Lipiński, Russell Holmes

Wyświetlono 61 postów - 61 przez 75 (of 83 total)
Odpowiedz do: Transfery na sezon 2015/2016
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl