InformacjeNewsy

Pomóż ocalić Trefl Gdańsk – dołącz do akcji „doLEWamy do pełna”!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Klub siatkarski Trefl Gdańsk rozpoczął akcję crowdfundingową, której celem jest zebranie 150 tysięcy złotych. Zebrana kwota umożliwi klubowi z Trójmiasta start w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi.

Trefl bez sponsora tytularnego

W ostatnich tygodniach siatkarską Polskę obiegła informacja, że Grupa Lotos SA wycofała się ze sponsorowania gdańskiej drużyny. Mimo tego, że zespół trenuje pod okiem Andrei Anastasiego i rozgrywa mecze sparingowe, nie wiadomo czy weźmie udział w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi. Zarząd Trefla Gdańsk ciągle poszukuje innych źródeł finansowania, aby ocalić klub.

Akcja „doLEWamy do pełna”

Gdańszczanie zwrócili się więc o pomoc do kibiców, partnerów, sponsorów i całego środowiska siatkarskiego, aby poprzez crowdfunding zebrać środki potrzebne do zgłoszenia się do PlusLigi. W sobotę o godzinie 10:00 na stronie fans4club.com ruszyła akcja „doLEWamy do pełna”. Jej celem jest zebranie 150 tysięcy złotych do pierwszego meczu nowego sezonu PlusLigi, czyli do 4 października 2017 roku.

Każdy, kto weźmie udział w akcji, będzie mógł wybrać „nagrodę” za okazane wsparcie drużynie z Gdańska. Kibice będą mogli wybrać m.in. T-shirty i bluzy z geometrycznym lwem, piłkę z autografami drużyny bądź zdjęcie wybranego siatkarza z autografem. Do wyboru są również mniej standardowe nagrody tj.: kolacja z trenerem Andreą Anastasim lub obecność siatkarza podczas urodzin. Najniższa kwota wsparcia to 5 zł – gwarantuje ona certyfikat udziału w projekcie, z kolei za 15 zł możecie sobie zagwarantować obecność imienia i nazwiska na koszulce meczowej Trefla Gdańsk.

Bezpośredni link do akcji: https://fans4club.com/project-dolewamy. Akcja „doLEWamy do pełna” trwa do 4 października 2017 roku do godziny 23:00.

#doLEWamydopełna

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Siatkarsko.pl