Liga Światowa 2015

Wyświetlono 31 postów - 31 przez 45 (of 54 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5922 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Dzisiaj mecz z Rosją o 17:00 transmisja będzie na Polsacie Sport News jakby co

    #5934 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Pierwszy mecz w Kazaniu dużo lepszy w wykonaniu naszych panów. Mam wrażenie, że dzisiaj byli bardzo zmęczeni… Masa zepsutych zagrywek, dużo błędów w ataku. Na szczęście wymęczyli tej tie-break i to się liczy 🙂 ale za tydzień będzie bardzo ciężko w Teheranie ;/

    #5952 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Sytuacja w grupie robi się bardzo trudno. Amerykanie przegrali z Iranem 0-3, więc Irańczycy mają tylko 3 punkty straty do Polaków. Jeśli wygrają w Teheranie dwa mecze to oni będą w lepszej sytuacji. Bo przed nimi będą jeszcze mecze z Rosją, która wszyscy pokonują, a my zagramy z USA. Trzeba trzymać kciuki za naszych w Teheranie!

    #5964 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Ja się boję, że dwa mecze  Iranem przegramy, bo u nich jest ciężko wygrać. Nawet Amerykanie nie dali rady… A jeśli przegramy to Irańczycy wyjda z grupy, bo na 100% pokonają Rosjan. My z kolei możemy nie dać rady Amerykanom w Krakowie. Więc w Teheranie trzeba wygrać przynajmniej jeden mecz! A jak dwa to byłoby cudownie 🙂

    #5984 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Będzie ciężko, tym bardziej że Bartek Kurek nie zagra w piątek.

    #6190 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Woronkow poddał się do dymisji: http://www.plusliga.pl/news/id/11476/Andriej_Woronkow_podal_sie_do_dymisji

    To pewnie nowym trenerem Rosjan zostanie Władimir Alekno.

    #6203 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Na 100% Alekno – już powiedział, że jest gotowy do pracy.

    #6379 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    To dzisiaj decydujący mecz, bo możemy sobie zapewnić awans. Skład trochę zmieniony, nie będzie Możdżonka i Bednorza, w ich miejsce Konarski i Szalpuk. Jak dla mnie zmiany bardzo na plus. Obaj pokazali na IE, że są w dobrej formie. Na pewno przydadzą się w reprezentacji.

    #6414 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Nie znamy jeszcze pełnego składu Final Six. Wiadomo, że z grupy A awansują Serbia i Włochy oraz Brazylia (jest gospodarzem), z grupy B Polska i USA. Natomiast dwa najlepsze zespoły z grupy C, czyli Bułgaria i Argentyna oraz po jednym z grup D i E, czyli Francja i Belgia będą walczyć o ostatnie miejsce w Final Six.

    #6463 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ja obstawiam, że w FInal Six zagra Francja, bo w fazie grupowej nie przegrała ani jednego meczu. Widać, że zawodnicy są w dobrej formie 🙂 Belgia bez szans… A Bułgaria I Argnentyna chyba jednak słabsze niż Francja.

    #6628 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Weź pod uwagę, że Francuzi mieli najłatwiejszą grupę jeśli popatrzymy na te wszystkie mocne zespoły. NIe ukrywajmy, że Czesi, Japończycy i Koreańczycy to nie jest elita światowa. Bułgarzy mieli grupę dużo trudniejszą. No ale tak czy siak Francja to mocny zespół, ale jak bym tak na 100% na nich nie stawiał.

    #6693 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Ha no i widzisz Francja 3-0 z Bułgarią 😛 ale skład Final Six bardzo dobry. Ale chyba Brazylia będzie faworytem 😉

    #6913 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Francja pokonała Brazylię 3-1. Niespodzianka?

    #6924 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    I to jaka! W życiu bym w takim meczu nie psotawił na Francuzów, tym bardziej że Brazylijczycy grają u siebie. ALe zapowiada się teraz ciekawa rywalizacja w druim meczu: Brazylia – USA. Nie wiem jak wy, ale ja trzymam kciucki za Amerykanów 😛 u nas w grupie też cieakiwe, osłabieni Włosi dali radę Serbom. Teraz Serbowie będą musieli wygrać z nami, żeby grać ddalej, co raczej nie jest możliwe.

    #6927 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Jest Awans! JEST JEST JEST! 😀 ale to co zrobili nasi panowie w trzecim secie to jakaś masakra… Taki przestój nie moze nam się przydarzać w tak ważnych meczach. Szkoda Amerykanów, ale mam nadzieję, że dzisiaj pokonają Francję i zagrają w półfinale 🙂

Wyświetlono 31 postów - 31 przez 45 (of 54 total)
Odpowiedz do: Liga Światowa 2015
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl