Liga Światowa 2015

Wyświetlono 46 postów - 46 przez 54 (of 54 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #6937 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Tak awans jest najważniejszy. O ile pierwszy set super w naszym wykonaniu – mocne zagrywki, dobre przyjęcie, skuteczny atak, to później już było pod górkę. Zmiana na plus Możdżonka za Bieńka. Marcin nic nie grał w tym roku w LŚ, ale dobrze się zaprezentował po wejściu. No i Kubiak, który kończył wszystkie najważniejsze piłki, i te jego ataki z drugiej linii. Miodzio 😀

    #6975 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Przegrana z Serbią 2-3, ale awans z pierwszego miejsca 🙂 Super 😉 jak dla mnie dobrze, żę gramy z Francją, bo Stany są duuużo mocniejsze. A i jakby na to nie patrzeć to też dobrze się stąło, że Serbowie awansowali do półfinału. Bo jakby awansowali Włosi to Amerykanie mieli by za łatwo, a tak to się trochę pomęczą – mam taką nadzieję 😛

    #6977 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Ja też się cieszę, że zagramy z Francją, a nie z USA. Francuzi co prawda są bardzo dobrą drużyną, ale Amerykanie chyba na tę chwilę są mocniejsi. No i miejmy nadzieję, że nasi francuscy trenerzy choć trochę rozszyfrują zamiary taktyczne swojego kolegi Tillie.

    #6984 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    No i  wszystkie rozważania wzięły w d… 🙁 ja nie wiem jak oni to przegrali, dwa pierwsze sety tragiczne, dwa kolejne bardzo dobre, tie-break też dobry. Najbardziej mnie denerwowało, że Drzyzga cały czas grał do Kurka, przez pierwsze dwa sety to myślałem, że go zamęczy. Tak jakby nie było innych na boisku. A no i Antiga w ogóle zmian nie robi! W drugim secie aż się prosiło, żeby pozmieniał trochę skład… Szkoda, dzisiaj przegramy z Amerykanami.

    #7002 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    Nasi siatkarze nic nie grają od początku setów, a później w końcówkach się budzą! Jakby grali początki tak jak końcówki to byśmy wygrali 😀 a tak na serio to najgorsze jest to tracenie punktów seriami. Nawet jak wysoko prowadzimy 4-5 punktami, to nagle coś się zacina i tracimy seryjnie punkty. To jest największy mankament naszego teamu!

    #7036 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    Przestoje to raz, brak zmian to dwa, trzy słabe przyjęcie, cztery niestabilna zagrywka. Wszystkie te elementy są do poprawy przed Pucharem Świata. Mam nadzieję, że nasi trenerzy zwalczą te mankamenty, a Antiga będzie robił więcej zmian i da pograć rezerwowym.

    #7037 Reply

    Gonzo
    Participant
    Liczba postów: 71
    Sympatyk

    Wiedziałem, że nie damy rady Amerykanom. Już w Krakowie ledwo co wygraliśmy ten pierwszy mecz. Szkoda czwartego miejsca, bo najgorsze jakie może być. Czy przyjecie było takie słabe? A ja wiem? W Final Six mozę faktycznie, ale ogólnie w całym turnieju to chyba nie najgorzej nasi przyjmowali. Co do zagrywki się zgodzę – bardzo dużo błędów, głupich i prostych, oddanych za darmo przez autowe zagrywki. To trzeba poprawić. No i te zmiany, zmiany. Ach, jak żałuję, że Antiga nie wpuścił choć na chwilę na boisko Szalpuka. Może by nie grał lepiej niż Kubiak, Mika i Buszek, ale by wniósł więcej energii do gry, bo chaiałby się pokazać i szerzej zaprezentować. Liczę na jego debiut na Memoriale Wagnera.

    #7083 Reply

    Fionka
    Participant
    Liczba postów: 103
    Fanatyk

    http://eurosport.onet.pl/siatkowka/liga-swiatowa/earvin-n-gapeth-zostal-aresztowany/3t846y

    Earvin N’Gapeth znokautował kontrolera TGV 😛 dopiero został MVP, a już mu sodóweczka uderzyła do głowy 😀

    #7087 Reply

    Alehandra
    Keymaster
    Liczba postów: 141
    Fanatyk

    To nie sodówka, raczej temperament albo sposób bycia. W końcu to nie pierwszy wybryk N’Gapetha. On już chyba taki jest.

Wyświetlono 46 postów - 46 przez 54 (of 54 total)
Odpowiedz do: Liga Światowa 2015
Twoja informacja:




Odwiedź nasz sklep siatkarski!
Back to top button
Siatkarsko.pl